Yazar Abi

Bitexen Hakkında Herşey

  Bitexen Hakkında Herşey

  Bitexen Hakkında Herşey

  Yerli Bitcoin girişimi olarak bilinen Bitexen Hızlı  alım satım özelliği başta olmak üzere kullanıcı dostu anlaşılabilirarayüzü sayesinde dikkatleri üzerine çekmiş durumda Bitexen, EXEN Coin lansmanı kapsamında 15 milyon EXEN Coin’in üretildiğini ve üretilen EXEN Coin’lerin 5 aşama da parçalar halinde üyelere tamamen ücretsiz dağıtılacağını duyurmuştu. İlk aşama kapsamında toplam 2 milyon EXEN Coin dağıtıldığı biliniyor..

  Bitexen Nasıl Üye Olunur ?

  Bitexen üye olmak en kolay adımlardan biri yapmanız gereken bitexen.com Adresine giriş yapıp HESAP OLUŞTUR Butonuna tıklayarak kolay adımlarla Hesabınızı oluşturmak.

  2. Adım olarak E-POSTA Onayı yaparak siteye üyeliğimizi şimdilik tamamlayabiliriz.

  Diğer önemli adımlar ise Kimlik ve Adres onayı bu Onaylamayı da E Devlet den İkametgah PDF Dökümü ile Adres  Onayı Kimlik ön yüz  resmi ile de Kimlik bilginizi onaylayabilir siniz. Bu işlem 2 Dakika sürebilir belki daha fazla da yoğunluğa göre zaman alabilir.

  2 Onay süreci de Mail aracığı ile veya İsminize tıklayıp  Ayarlar bölümünden Kimlik Onayı ve Ades  Onayı Tikli olduğunu göreceksiniz  Üye Olduğunuz da 5 Referans Kodu ile giriş yaptığınız da 5 olmak üzere toplam da 10 EXEN Coin hesabınızda görünecek  ve hızlı bir şekilde alım satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz bu işlemleri TL Cinsinden isterseniz Diğer BTC Türlerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Referans Kodu Kullanarak 5 EXEN Kazanmak isterseniz : https://www.bitexen.com/?ref=22640282

  Bitexen

  Bitexen

  Bitexen Kurucu Ortaklarından Murat Çelik, EXEN Coin’le ilgili olarak “İlk aşamamızı Kurban Bayramı, 30 Ağustos tatillerine ve yaz sezonuna rağmen 35 binin üzerinde kullanıcıyla iki hafta içinde tamamladık ve üç ayda ulaşmayı planladığımız noktaya çok kısa sürede ulaşmış olduk. Bize böylesine büyük bir ilgiyi gösteren tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki dönemde de kullanıcılarımıza ve referanslarıyla gelenlere EXEN Coin dağıtımımız devam edecek. Ayrıca kullanıcılarımız, yakın zamanda duyuracağımız yarışmalarla daha fazla EXEN Coin kazanma şansını elde edebilecekler” ifadelerini kullandı.

  Bitexen, 2019 Ocak ayından itibaren, üç ayda bir olmak üzere, kripto-para gelirlerinin yarısıyla EXEN Coin’leri geri alarak imha edecek. Geri alım ve imha süreci tüm EXEN Coin’ler kullanıcılardan geri alınana dek sürecek.

  Web arayüzünün yanı sıra iOS/Android uygulamaları ve uygulama geliştirme arayüzü (API) ile de ulaşılabilen Bitexen’de şu an Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Stellar Lumens (XLM) ve EXEN Coin (EXEN) alınıp satılabiliyor. Ethereum (ETH) da yakın zamanda Bitexen’de listelenecek kripto paralar arasında bulunuyor.

  DAHA AYRINTILI BİLGİ SAHİBİOLMAK İÇİN YARDIM DOSYASI İŞİNİZİ GÖRECEKTİR.

  Bitexen Yardım

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ