Yazar Abi

HES kodu nasıl alınır – 3 Hızlı Yöntem

HES kodu Virüsle birlikte tedbir amaçlı hayatımıza giren bir uygulama ve tam olarak bir parçamız olmaya başladı. Çoğu kişi hala HES kodu nasıl alınır bilmiyor ve çoğu yerde bu kod istendiği için sorun yaşıyor olabiliyor. Şehirler arası otobüs seyahatin de derken şimdi de AVM girişlerinde artık hes kodları zorunlu hale geldi bu da dah fazla kişini hes kodu alması gerektiğini ortaya çıkardı.

  HES kodu nasıl alınır – 3 Hızlı Yöntem

  HES kodu nasıl alınır ?

  Hes Kodu 3 Kolay yolla alınır Akıllı cihazı olanlar için ilk yöntemi tercih etmelerini öneriyoruz.

  Hayat eve Sığar Uygulaması

  Hayat eve Sığar

  Hayat eve Sığar

  Hayat eve Sığar Uygulaması Akıllı cihazı olan herkesin Google Play ve İos Store den rahatlıkla ücretsiz indirebileceği kolay kullanımı ile rahatlıkla HES Kodu alabileceğiniz bir uygulama. Uygulama hes kodunun dışında sizin zorunlu karantina sürenizi de gösteriyor ve en önemli si hangi bölgede olursanız olun bulunduğunuz bölgenin  korona virüs yoğunluk haritasının da gösteriyor. Böylelikle Hangi bölgede yakalanma riskinizin daha çok olduğu da daha rahat anlaşılıyor.

  Uygulama ile ayrıca rahatlıkla ulaşabileceğiniz

  Sağlık Bakanlığı
  ALO 182 MHRS
  E-Nabız
  Korona Önlem
  Bilgilendirme Metni

  E Devlet ile Hed Kodu Alma

  E Devlet ile de çok rahat bir şekilde Hes kodu alabilirsiniz. Yapmanız gereken E Devlete ulaşabiliyorsanız. Yapmanız gereken HES Kodu Üretme ve Listeleme Seçeneği aratın

  Hes Kodu E-DEVLET

  Hes Kodu E-DEVLET

  SMS İle Hes Kodu Almak

  En Hızlı ve en kolay yöntem SMS ile kısa sürede  Hes Kodu alınan yöntemdir. Akıllı telefon kullanmayan yaşlı insanlar ve acil hes kodu ihtiyacı i,çin en önemli ve hızlı yöntem Mesaj yolu ile Hes kodu almaktadır.

  Telefonunuzun mesaj kısmına HES yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik/Yabancı Kimlik numaranızı, kimliğinizin seri numarasının son 4 hanesini ve HES kodunu kullanmak istediğiniz süreyi (en fazla 45 gün) aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 2023’e göndererek size özel HES kodunuzu alabilirsiniz.

  Mesaj İle Hes Kodu Almak

  Mesaj İle Hes Kodu Almak

  Örnek HES Kodu Mesajı:
  HES 135792480000  1854 YAZIP 2023 E SMS 

  Sınırsız Süreli HES Kodu Alabilir miyim?

  Evet alabilirsiniz. Sınırsız süreli HES kodu yalnızca uygulama üzerinden alınabilmektedir.

  Başkasının Adına HES Kodu Alabilir miyim?

  Evet alabilirsiniz. Yukarıdaki mesaj örneğinde olduğu gibi kimlik bilgilerine sahip olduğunuz kişilerin adına, kendi mobil hattınızdan HES kodu alabilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ