Yazar Abi

İlginç ve Faydalı internet siteleri

  İlginç ve Faydalı internet siteleri

  İlginç ve Faydalı internet siteleri

  İnternet ortamında Zararlı sitelerin yanında sizlere fayda sağlayabilecek bir çok kıyıda köşede kimileri tarafından bilinse de çoğu kişi tarafından bilinmeyen bir çok İlginç ve Faydalı internet siteleri mevcut.

  Localingual.com

   

  Localingual web sitesi büyük ihtimal daha önce karşılaşmadığınız ilginç bulabileceğiniz bir site. İstediğiniz ülkeyi ve başkenti kendi dilinde veya başka dillerde telafuzunu dinleyebileceğiniz ilginç bir site Türkiye yi seçip Ankaralı sesinden bir dinlemenizi tavsiye ederim. Site hem kadın hem erkek sesi olarak dinleyebilmenizi de sağlıyor.

  Letsenhance.io

  Telefonunuzdan veya ortamdaki ışıktan kaynaklı olabilen veya sizden kaynaklı diğer sebeplerden olsun Görüntü kalitesi düşük resimlerinizi Sosyal medyada veya istediğiniz alanda kullanılabilecek düzeye getiren ücretsiz bir web sitesi Sosyal medya hastaları için CTRL +D İle bir köşede tutula bilinecek bir web sitesi.

  Asoftmurmur.com

  içlerinde en beğendiğim 2.site olan bu site yine benim gibi uyku problemi olanların daha doğrusu başını yastığa koyar koymaz uyuyamayanlardan olanlar için oldukça faydalı ve güzel bir site. Aslında bir çoğunuz you tube üzerinden denemiştir Yağmur sesi doğa sesi uykuya dalmayı veya beethoven ile mozart da diğer seçenekler.

  Bu sitenin diğer sitelerden ayıran özelliği  farklı doğa olaylarını istediğiniz gibi ses şiddetini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz yağmur yağarken Şimşek çakmasını siz ayarlayabiliyorsunuz . İsteyenler uygulama olarak da Google play veya Apple store den kullanabilirler yine CRT + D ile kıyıda köşede durabilecek farklı bir site.

  Ninite.com

   

  Format sonrası yaşanan bir kabus var bunu herkes bilmez Yedeklenmeyen veya yedekleyemeyenler için tekrar silinen programları yerine getirmek bazen çok zaman kaybına neden olabiliyor ninite ile bu sorunu kısmen çözebiliyorsunuz seçtiğiniz 1 den fazla programı aynı anda indirip kurabiliyorsunuz Tarayıcılar  , İş Programları vs herkesin kullandığı veya daima bilgisayarında bulundurduğu bir çok program son sürümleri ile birlikte nerdeyse tek tıkla indirebilirsiniz.

  Photopea.com

  Öve öve anlatmayı bitirmek istemediğim en sona sakladığım Kesinlikle CTRL + D ‘lik bir site olan photopea.com ile Resim düzenlemeyi bilenler için inanılmaz faydalı bir site Normal de Adobe programlarını indirmek ücretsiz kullanmak vs biraz zaman alıyor ama bu site online üyelik vs gerektirmeden doğrudan resminiz yükleyebilir düzenleyebilir veya hazır sitenin sizlere sunmuş olduğu taslaklar ile projeler oluşturabilirsiniz.

   

  Genel olarak unutulmaması gereken bir şey daha doğrusu hatırlatma yapmam gereken önemli nokta bu tür sitelerin çoğunluğu size Kredi veya belirli bir yere kadar kullanım izni verir harici için ücretli üyelik ister ki bunu istemekle sonuna kadar haklıdır.

  Driveandlisten.herokuapp.com

  Keşfettiğimde bana bir motivasyon videosu gibi gelmişti. İstediğiniz şehri veya ülkeyi seçip, radyoyu ayarlayıp şehri araba ile gezebiliyorsunuz. Emek verilmiş farklı nedense de anlamsızca izlettiren bir zaman harcanan bir site haline gelmiş. Google Eart de Dünyayı gezmek gibi aslında daha kolay daha hızlı daha iyi , çok iyi düşünülmüş kısmen online seyahat denile bilinecek bir platform  CTRL + D yapılabilir 😀

  Bir çok ülkenin başkenti ve en popüler şehrini İnternet üzerinden HD Gezmek ve gezerken gerçekten arabayla geziyormuş hissiyatı uyandıran radyoyu ve video ilerleme hızını ayarlayabileceğiniz keşfetmeniz gereken güzel bir site

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ