Yazar Abi

PUBG Mobile için yeni güncelleme

PUBG cell’ın versiyon 1.2 güncellemesinin geldiği açıklandı. Güncellemede yeni bir oyun deneyimi sunulurken; silahlar, Metro Royale içeriği, Royale pass Sezon 17 gibi pek çgood enough yeni içerik yer alıyor.

  PUBG Mobile için yeni güncelleme

  Mistik Güçler, yeni güncellemeyle birlikte PUBG cellı etkisi altına alıyor. Erangel Haritasına başka bir dünyadan gelen Runik Güçler, oyunculara özel güçler kazandıracak. Aynı zamanda geri tepme etkisi azaltılmış 5.56 mm mermiler ile yeni FAMAS taarruz tüfeği de oyuncuların kullanımına sunulacak. 

  Yeni Runik Güç temasında, oyuncular üç runik enerjiden birini seçebilecekleri benzersiz bir Erangel versiyonuyla tanışacak. Runik enerjinin seçilmesinin ardından, her oyuncuya savaş alanında stratejik avantajlar sağlamak amacıyla siper oluşturma ve takviye becerileri verilecek. Erangelin geniş arazisine yayılan runik beceriler, bulunarak tekrar elde edilebilecek. Benzer bir şekilde, runik enerjiler PUBG cellular Eğlence Modu’nda da kullanılabilecek ve oyuncular günlüok runik görevlerini tamamlayarak yepyeni ödüller kazanabilecek.

  Ateş Runu; Oyuncular, yavaşça ilerleyen ve dokunduğu oyunculara yakma hasarı veren bir alev çemberi oluşturabilir. Ayrıca, bu run mermiye okayısa süreli yakma etkisi kazandırıyor.

  Kutup Runu; Mermiye donma etkisi kazandıran ve iyileşme etkisini azaltan bu ilave beceriye sahip oyuncular, savaş ortasında korunmak için 3×3 birim boyutunda bir buzdan duvar oluşturabilirler.

  PUBG Mobile için yeni güncelleme

  Rüzgar Runu; Bu beceri, dışarıdan ateşlenen silahların yarattığı mermi hasarını azaltan yarı saydam bir kalkan oluşturur. Bu özel beceri, oyuncunun hareket hızını artworkırır ve yeniden yükleme süresini kısa bir süre için azaltıyor.

  Yeni Metro Royale kapsamında: Onur Bölümünde oyuncular düşmanlarını yok edip oyun içi öğeleri toplayarak, onur seviyelerini artıracak. Onur toplayan oyuncular özel ses paketlerine, giysilere ve diğer kalıcı ödüllere hak kazanabilecek. Royale skip Sezon 17 ise, 19 Ocak Salı günü PUBG mobile’a eklenecek.

  Runik güç temasıyla geliştirilen Sezon 17, güncellenmiş Royale skip Görevleri, Aktivite Paketi etkinlikleri, Görkemli Şafak ve Görkemli Orak Setleri gibi özellikler içeriyor. 

  Tüm özelliklerin yer aldığı PUBG cell Versiyon 1.2 içerik güncellemesi App store ve Google Play aracılığıyla ücretsiz olarak indirilebiliyor.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ